Tel: 0216 519 86 36-0532 463 90 94

DEPOLAMA

 

   3+1 EVLER İÇİN
Evden eve nakliyatta MÜŞTERİYE HİZMET ODAKLI MİSYONUMUZYA, ev eşyası depolamada da bu misyonla hizmet vermekteyiz.Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmak da Doğutaş Evden Eve Nakliyat' ın vizyonudur. depolama faaliyetimizi İSTANBUL semtimizde vermekteyiz.3+1Eşyalarınızı hem bütçenize hemde eşyanıza uygun depolama seçeneğiyle.
Haberin Devamı...
 
   2+1 EŞYALAR İÇİN
Evden eve nakliyatta MÜŞTERİYE HİZMET ODAKLI MİSYONUMUZYA, ev eşyası depolamada da bu misyonla hizmet vermekteyiz.Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmak da Doğutaş Evden Eve Nakliyat' ın vizyonudur. depolama faaliyetimizi İSTANBUL semtimizde vermekteyiz.2+1 Eşyalarınızı hem bütçenize hemde eşyanıza uygun depolama seçeneğiyle.
Haberin Devamı...
 
   1+1 EŞYALARINIZ İÇİN
Evden eve nakliyatta MÜŞTERİYE HİZMET ODAKLI MİSYONUMUZYA, ev eşyası depolamada da bu misyonla hizmet vermekteyiz.Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmak da Doğutaş Evden Eve Nakliyat' ın vizyonudur. depolama faaliyetimizi İSTANBUL semtimizde vermekteyiz.1+1Eşyalarınızı hem bütçenize hemde eşyanıza uygun depolama seçeneğiyle.
Haberin Devamı...
 
   PARÇA EŞYALARINIZ İÇİN
Evden eve nakliyatta MÜŞTERİYE HİZMET ODAKLI MİSYONUMUZYA, ev eşyası depolamada da bu misyonla hizmet vermekteyiz.Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmak da Doğutaş Evden Eve Nakliyat' ın vizyonudur. depolama faaliyetimizi İSTANBUL semtimizde vermekteyiz.Parça eşyalarınızı depolamanız için hem bütçenize hemde eşyanıza uygun depolama seçeneğiyle.
Haberin Devamı...