thumbs-iconPENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT!

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (08:00 - 19:00)

Doğtaş evden eve nakliyat
mobile-icon

HEMEN ARAYIN !+(90) 532 463 90 94

page-banner

Detaylar


Günümüzün gelişen iş ve ticaret şartları işyerlerinin taşınma veya yer değiştirme gibi durumlarda zaman ve iş kaybı yaşanmaması için bu sürecin kurumsal çalışan firmaların kontrolü altında yapılmasına doğru yönlendirmektedir. İşyerlerinin büyüme veya küçülme, kendi binalarının alınması, şehir değişikliği, şube açılışı gibi farklı bir çok nedenden dolayı yer değiştirmeleri artık çok olası bir durumdur. Bu taşınma süreci çoğu zaman zahmet ve zaman gerektiren bir eylem olması bir çok işyerinin öncelikle zaman ve bunun sonucunda da müşteri ve iş kayıplarını beraberinde getirir. istanbul ofis taşımacılığıKüçük bir ofisin taşınması bile, mobilyaların doğru bir şekilde demontajı ve montajının yapılmasından, mevcut evrak ve klasörlerin arşivlenip tekrar yerleştirilmesine kadar çok ince ve hassas işçilikler gerektirmektedir. Bu zorunluluklar Kurumsal İşyeri ve Ofis Nakliyatı diye adlandırabileceğimiz bir hizmet sektörünü popüler hale getirdi.

Doğutaş Nakliyat 26 yıllık tecrübesi ve deneyimli uzman kadrosuyla işyeri nakliyatı, ofis taşımacılığı gibi ticari taşınma işlerini de profesyonel ve kusursuz olarak yerine getirebilmektedir.

Artık ev ve ofis işyeri taşımacılığı sanıldığı kadar zahmetli değil! Bu işe yıllarını veren uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve lüks taşıma hizmeti sunmaktayiz her araç için deneyimli altı 6 kişilik ekip göndermekteyiz ve evin içerisinde sökülmesi gereken tüm beyaz eşyalarınız mobilyalarınız ve elektrikli avizeleriniz itinayla sökülüp götürülen yerde tek tek kurulup dizayn edilmektedir ayrıca tüm malzemeleriniz ve ev eşyalarınız için Avrupa dan ithal petgraft malzemelerle paketlenerek taşınmaktadır…